Oferta
dla pacjentów

Import równoległy to doskonały sposób, by zracjonalizować wydatki na finansowanie domowej apteczki. Większość popularnych brandowych produktów leczniczych trafia obecnie do Polski z innych krajów Unii Europejskiej i można kupić je w aptekach w konkurencyjnych cenach dzięki funkcjonowaniu importu równoległego.

Na liście leków z importu równoległego stale dostępnych w aptekach jest obecnie ponad 500 pozycji. Wśród nich najpopularniejsze i cieszące się zaufaniem pacjentów produkty wydawane bez recepty, leki na receptę, w tym leki refundowane. Co miesiąc Delfarma wprowadza do aptek kilkanaście nowych produktów leczniczych.

Mimo różnicy w wyglądzie opakowań, produkty z importu równoległego, gwarantują ten sam skutek terapeutyczny i jeszcze większy poziom bezpieczeństwa, z uwagi na kontrolę w procesie przepakowania, któremu są poddawane. Wynika to z konieczności dołączenia do leku przetłumaczonej na język polski ulotki i zmiany opakowania.

Gdzie kupić leki z importu równoległego? W aptece. Czy w każdej? Z pewnością każda apteka
w Polsce przynajmniej raz posiadała w swojej ofercie produkt z importu równoległego. Jednak popularność leków z importu równoległego zależy w dużej mierze od zainteresowania ze strony pacjentów. Dlatego koniecznie należy pytać w aptece o możliwość zakupu leku z importu równoległego w niższej cenie.

 

LEKI IMPORTOWANE PRZEZ DELFARMĘ DOSTĘPNE W DOBRYCH APTEKACH

Delfarma

naszą misją jest zapewnienie korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia

Poznaj nasze
produkty

Nasza oferta liczy ponad 500 tańszych produktów leczniczych dostępnych bez recepty oraz wydawanych z przepisu lekarza, w tym leki refundowane