Usługi
delfarma

Usługi przepakowania

Jesteśmy nowoczesną przepakowalnią leków, wyrobów medycznych , suplementów diety oraz kosmetyków.

W ramach działalności własnej przepakowalni świadczymy usługi związane z przepakowywaniem i etykietowaniem produktów leczniczych, wyrobów medycznych , suplementów diety oraz kosmetyków.

więcej 

Usługi magazynowania

Delfarma oferuje kompleksowe usługi magazynowania leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków.

Przechowujemy towar w standardowej temperaturze tj. +15°C - +25°C i wilgotności <70% jak i w chłodniach +2°C - +8°C.

więcej 


Oferta

Dla aptek

Warto pamiętać, że drogie leki innowacyjne można kupować w konkurencyjnych cenach dzięki działaniu hurtowni zajmujących się importem równoległym.

Delfarma jako pierwsza firma na polskim rynku zaoferowała farmaceutom taką alternatywę zakupową i do tej pory pozostaje liderem w branży dystrybucji równoległej. Trudno dziś znaleźć aptekę, która przynajmniej raz nie posiadała w swojej ofercie leku z importu równoległego.


Oferta

Dla pacjentów

Import równoległy to doskonały sposób, by zracjonalizować wydatki na finansowanie domowej apteczki.

Większość popularnych brandowych produktów leczniczych trafia obecnie do Polski z innych krajów Unii Europejskiej i można kupić je w aptekach w konkurencyjnych cenach dzięki funkcjonowaniu importu równoległego.


Oferta

Dla szpitali

Od 2008 roku Delfarma posiada wyspecjalizowany dział szpitalny przystępujący do przetargów publicznych w jednostkach służby zdrowia w całej Polsce.

Docieramy już do prawie 200 szpitali pozwalając im oszczędzać od kilku do nawet kilkudziesięciu procent na każdym kontrakcie. Zrealizowaliśmy kilkaset umów przetargowych za co otrzymaliśmy wiele listów rekomendacyjnych poświadczających iż jesteśmy godnymi polecenia partnerami na rynku szpitalnym.


Oferta

Dla hurtowni

Warto pamiętać, że drogie leki innowacyjne można kupować w konkurencyjnych cenach dzięki działaniu hurtowni zajmujących się importem równoległym.

Wobec rosnącego zainteresowania aptek obniżaniem kosztów prowadzenia działalności, trudno dziś znaleźć hurtownię, która przynajmniej raz nie posiadała w swojej ofercie leku z importu równoległego. Coraz częściej pytają o nie także pacjenci, zwiększając zapotrzebowanie na produkty z importu równoległego na rynku.


Delfarma

naszą misją jest zapewnienie korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia

Poznaj nasze
produkty

Nasza oferta liczy ponad 500 tańszych produktów leczniczych dostępnych bez recepty oraz wydawanych z przepisu lekarza, w tym leki refundowane