Delfarma
lider importu równoległego

Jako pionier i lider importu równoległego dostarczamy na polski rynek tańsze leki i tym samym znacząco przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ochrony zdrowia. 

Posiadamy najszersze portfolio produktów, które dostarczamy do najlepszych aptek, hurtowni i szpitali. Stawiamy na zaufanie i współpracę. Inwestujemy w rozwój firmy i branży importu równoległego od ponad 15 lat. Dzięki temu możemy nieustannie poprawiać jakość naszych usług i budować rynek importu równoległego w Polsce, zwiększając tym samym dostęp do innowacyjnych terapii w konkurencyjnych cenach.

Własne zaplecze magazynowe i przepakowalnia pozwalają nam mieć pełną kontrolę nad procesem, utrzymywać ciągłość sprzedaży oraz elastycznie odpowiadać na potrzeby partnerów biznesowych. Każdego dnia dostarczamy na rynek dziesiątki tysięcy opakowań leków, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Chcemy stale poszerzać grono partnerów handlowych i pacjentów, którzy kupują nasze produkty, by nadal się rozwijać i kształtować rynek farmaceutyczny. Mamy plan, mamy determinację i długoterminową perspektywę – jesteśmy zawsze o krok do przodu!

delfarma - spot TV

Historia
Najważniejsze daty

W liczbach
Fakty o delfarmie

1300

aktywnych pozwoleń na import
równoległy

200

sprawdzonych
dostawców

55000

opakowań
produkowanych dziennie

4000

stałych
odbiorców

100 mln

oszczędności rocznie generowane przez import równoległy dla rynku zdrowia

Misja i wartości
Delfarmy

Misją Delfarmy, pod hasłem "ZYSK DLA CIEBIE" jest dostarczenie produktów leczniczych oraz usług zapewniając korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia.

Strategicznym celem naszej działalności jest sprzedaż leków z importu równoległego oraz innych produktów i usług w zakresie ochrony zdrowia o dobrym stosunku wartości do ceny.

Spełnienie naszej misji i osiągnięcie naszych celów możliwe jest poprzez przestrzeganie
następujących wartości wobec klientów, dostawców, pracowników oraz współpracowników:

 

 

DETERMINACJA

Jesteśmy zdecydowani w osiąganiu naszych celów. Pracujemy w oparciu o jasne
i uczciwe zasady.

 

PRZEWAGA DZIĘKI WIEDZY

Podejmujemy decyzje w oparciu o wiedzę i fakty, ciągle doskonalimy nasze rozwiązania informatyczne wspierające bezpieczeństwo, jakość i efektywność kosztową.

 

SKUTECZNOŚĆ

Działamy skutecznie, dostosowując narzędzia i metody pracy do zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych oraz realizując podjęte zobowiązania.

 

JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości, bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas najważniejsze. 

 

MORALNOŚĆ, ETYKA I SZACUNEK

Zawsze postępujemy w zgodzie z najwyższymi zasadami moralnymi i etycznymi zarówno w relacjach z naszymi partnerami biznesowymi jak i pracownikami.

Polityka jakości
Delfarmy

Delfarma Sp. z o.o. przykłada olbrzymią wagę do bezpieczeństwa oraz jakości oferowanych produktów i usług. Posiadamy wszystkie wymagane prawnie certyfikaty i restrykcyjnie przestrzegamy ich wymagań.

Delfarma działa zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP w zakresie zakupu produktów leczniczych, ich transportu, przechowywania i kompletacji, sprzedaży i transportu do Klienta. Natomiast w zakresie przepakowania produktów leczniczych przestrzega wymagań Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.

Jasno określone zasady reklamacji i zwrotów gwarantują pełne zabezpieczenie jakości produktów leczniczych a sprawny proces wstrzymania i wycofywa­nia ich z obrotu zapewnia pełne bezpieczeństwo dla pacjenta.

Delfarma stosuje system jakości określający obowiązki, procesy i zasady zarządzania ryzykiem związane z prowadzoną działalnością, dostosowany do aktualnych wymagań prawnych. Działania podejmowane w zakresie dystrybucji oraz przepakowania produktów leczniczych są jasno zdefiniowane i podlegają systematycznemu przeglądowi.

Nasz wdrożony System Zarządzania Jakością został certyfikowany w zakresie przestrzegania normy ISO 9001:2015 przez międzynarodową jednostkę certyfikującą TÜV SÜD i zapewnia pełną kontrolę łańcucha dystrybucji oraz utrzymanie wysokiej jakości i integralności oferowanych produktów leczniczych.

Nagrody
Delfarmy

Certyfikaty
Delfarmy


Delfarma należy do następujących stowarzyszeń:

17781.jpg
17782.jpg
17783.jpg
 
 
 

48713.png

 

 

Delfarma

naszą misją jest zapewnienie korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia

Poznaj nasze
produkty

Nasza oferta liczy ponad 500 tańszych produktów leczniczych dostępnych bez recepty oraz wydawanych z przepisu lekarza, w tym leki refundowane