Oferta
dla hurtowni

Przygotowując ofertę dla aptek, warto pamiętać, że drogie leki innowacyjne można kupować w konkurencyjnych cenach dzięki działaniu hurtowni zajmujących się importem równoległym. Delfarma jako pierwsza firma na polskim rynku zaoferowała partnerom na rynku dystrybucji leków taką alternatywę zakupową i do tej pory pozostaje liderem w tej branży.

Wobec rosnącego zainteresowania aptek obniżaniem kosztów prowadzenia działalności, trudno dziś znaleźć hurtownię, która przynajmniej raz nie posiadała w swojej ofercie leku z importu równoległego. Coraz częściej pytają o nie także pacjenci, zwiększając zapotrzebowanie na produkty z importu równoległego na rynku.

W tej sytuacji szczególnie ważny jest wybór właściwego partnera handlowego. Szeroka oferta to oczywiście podstawa, podobnie jak konkurencyjne ceny. Równie ważna jest jednak dostępność produktów i szybkość dostawy, a co za tym idzie elastyczność hurtowni, a także nowoczesne kanały komunikacji i optymalizacja terminów płatności.

Delfarma dzięki dostosowanej do potrzeb rynku strukturze sił sprzedażowych oraz dzięki posiadaniu własnej powierzchni magazynowej i własnej przepakowalni, jest w stanie na bieżąco realizować zamówienia partnerów hurtowych, umożliwiając bieżące zarządzanie stanami magazynowymi. Delfarma zawsze dotrzymuje słowa. Nie oferujemy produktów, do których nie posiadamy dostępu i na bieżąco informujemy o poziomie realizacji zamówienia. Oferujemy ponad 500 pozycji asortymentowych – od leków OTC, przez leki Rx i szpitalne, aż po leki refundowane oraz wyroby medyczne i suplementy diety. Dynamicznie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb partnerów handlowych oraz do zmian na rynku farmaceutycznym.

Działamy tak, by pacjenci mogli oszczędzać, a nasi partnerzy rozwijać swój biznes. Działamy dla wspólnego zysku wszystkich uczestników rynku.

Delfarma

naszą misją jest zapewnienie korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia

Poznaj nasze
produkty

Nasza oferta liczy ponad 500 tańszych produktów leczniczych dostępnych bez recepty oraz wydawanych z przepisu lekarza, w tym leki refundowane