Oferta
dla aptek

Prowadząc aptekę, warto pamiętać, że drogie leki innowacyjne można kupować w konkurencyjnych cenach dzięki działaniu hurtowni zajmujących się importem równoległym. Delfarma jako pierwsza firma na polskim rynku zaoferowała farmaceutom taką alternatywę zakupową i do tej pory pozostaje liderem w branży dystrybucji równoległej.

Trudno dziś znaleźć aptekę, która przynajmniej raz nie posiadała w swojej ofercie leku z importu równoległego. Coraz częściej pytają o nie pacjenci, a jednocześnie niższe ceny zakupu pozwalają zwiększyć zyski przy mniejszym zaangażowaniu środków własnych.

Żeby korzystać w pełni z dobrodziejstwa importu równoległego, trzeba jednak przede wszystkim wybrać właściwego partnera handlowego. Szeroka oferta to oczywiście podstawa, podobnie jak konkurencyjne ceny. Równie ważna jest jednak dostępność produktów i szybkość dostawy, a co za tym idzie elastyczność dostawcy.

Delfarma dzięki dostosowanej do potrzeb rynku aptecznego strukturze sił sprzedażowych oraz dzięki posiadaniu własnej przepakowalni, jest w stanie na bieżąco realizować zamówienia aptek, umożliwiając bieżące zarządzanie stanami magazynowymi. Delfarma zawsze dotrzymuje słowa. Nie oferujemy produktów, do których nie posiadamy dostępu i na bieżąco informujemy o poziomie realizacji zamówienia. Oferujemy ponad 500 pozycji asortymentowych – od leków OTC, przez leki Rx, aż po leki refundowane oraz wyroby medyczne i suplementy diety.

​Działamy tak, by pacjenci mogli oszczędzać, a nasi partnerzy rozwijać swój biznes. Działamy dla wspólnego zysku wszystkich uczestników rynku.

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie poprzez program Kamsoft, prosimy wysłać mail: ksewd@delfarma.pl

Delfarma

naszą misją jest zapewnienie korzyści dla uczestników rynku ochrony zdrowia

Poznaj nasze
produkty

Nasza oferta liczy ponad 500 tańszych produktów leczniczych dostępnych bez recepty oraz wydawanych z przepisu lekarza, w tym leki refundowane